LS Kamna.cz > Teplovzdušná kamna > s ventilátorem > Teplovzdušná kamna FALCO ECO 30 kW

Teplovzdušná kamna FALCO ECO 30 kW

Dostupnost:

Do 30 dnu

Teplovzdušná kamna na dřevo s výměníkem a ventilátorem jsou určena k přitápění a vytápění obytných místností, rekreačních zařízení i pracovních míst, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody, ke které přispívá i vjem z pohledu na plamen.

Dále jsou určena k přitápění a vytápění skladů, dílen, staveb a průmyslových objektů.

Kromě sálání tepla vlastním povrchem a samoprouděním ohřátého vzduchu bočními výdechy, které jsou na plášti kamen, dochází také k předávání tepla přímo z ploch výměníku tepla na proudící vzduch. Průtok vzduchu je zajištěn axiálním ventilátorem, tím dochází k rychlému promísení teplého a studeného vzduchu ve vytápěném prostoru. Spaliny jsou po průchodu výměníkem tepla odváděny komínem.

Ke kamnům je možné dokoupit i řídící jednotku, která slouží k regulaci otáček ventilátoru. Jednotku lze nastavit na manuální či automatický režim.

 • Vysoká účinnost
 • Vestavěný výměník tepla s ventilátorem
 • Dvoukomorový systém spalování
 • Zplyňovací trubice ze žáruvzdorné nerezové oceli ve spalovacím prostoru
 • Dlouhá doba hoření
 • Jednoduchá obsluha přívodu primárního vzduchu
 • Šamotové topeniště (dlouhá životnost)
 • Nízká spotřeba dřeva
 • Možno přikládat polena o délce 70 cm
 • LDS - Automatická regulace otáček ventilátoru (možno dokoupit)
 • LDT - Automatická trafová regulace otáček (možno dokoupit)

hmotnost: 180.0000 kg
Jmenovitý výkon: 30 kW
Výkon: 12 - 30 kW
Vyhřívaný prostor: 300 - 700 m3
Spotřeba paliva: 6 kg/h
Účinnost: 87 %
Průměr kouřovodu: 150 mm
Tah komína: 12 Pa
Průtok ohřátého vzduchu: 1400 - m3/h
Stálá teplota na výstupu: 50 - 110 °C
Emise při O2 = 13 %: 0.08 %
Příkon ventilátoru: 90 - W
Výška kamen: 1170 mm
Šířka kamen: 558 mm
Hloubka kamen: 1070 mm
Hmotnost kamen: 180 kg
Maximální délka polen: 700 mm
Dvířka:

Recenze

Zde jsou reakce našich zákazníků, kteří jsou spokojeni s našimi výrobky a chtěli se o tom podělit <strong>Patříte také mezi ně?</strong> Pokud ano, podělte se o své zkušenosti s námi i s našimi potenciálními zákazníky.

Jindřich Moc

2017:10:26

Odkaz na produkt
Dobrý den chtěl bych touto cestu velice poděkovat firmě LS-kamna za skvěle konstruované kamna Tropic, jde se o kamna které mají skvěle vymyšlený a umístěný ventilátor na vývodu do komína a tým využívají kompletně všechno teplo, které by jinak odešlo komínem, s kamny vytápím nezateplenou halu o rozloze 230m2 a není problém zde udržovat teplotu okolo 20C° . Přikládám foto kamen a provozovny kterou vytápíme a dovolím si doporučit pro vytápění větších otevřených prostou kamna s ventilátorem od této firmy

Zuzana Hrabalová

Rožnov pod Radhoštěm

2017:10:30

Odkaz na produkt
LS kamna Falco Eco 30 kW nám vyřešila problém nepravidelného vytápění zimních tréninkových prostor pro děti. Při venkovní teplotě pod bodem mrazu jsme schopni díky úžasnému výkonu kamen s ventilátorem dosáhnout příjemné pokojove teploty během 2 az 3 hod při velmi nízké spotřebě dřeva. Zuzana Hrabalova Valašský golfový klub Rožnov pod Radhoštěm

Anonym

2017:10:30

Odkaz na produkt
Před čtyřmi lety jsem pořídil do 500m3 dílny 30kW kamna. Dosavadní Bulerjany dosloužily. Od té doby máme třetinovou spotřebu dřeva s nepoměrně lepší tepelnou pohodou - větrák s automatickou regulací otáček je opravdu skvělé řešení. Kamna od Smrčků jsou opravdu dokonalá.

Manuel Maurer

Neuburg an der Kammel

2018:03:20

Odkaz na produkt
Der 30 kW Ofen ist der Hammer. Er heizt mein ganzes Stockwerk mit 220 Quadratmeter. Es ist schön im Winter bei 20 Grad minus im Wohnhaus, 30 Grad plus zu haben
Přidat referenci

Předem děkuje pracovní tým LS KAMNA s.r.o.